Bakırköy Ets Otelleri

  • Bakırköy Ets Otelleri
Başlangıç olarak Ets'nin açılımı yapmak istiyorum, Ersoy Turistik Servisleri A.Ş turizmin temel taşlarından 1991 de kurulduğundan bu yana yaptığı başarılı çalışmalar, sektöre kattıkları yenilikler sayesinde, başarılı çalışmalarıyla ülkenin en önemli turizm firmaları arasında sayılmaktadır. İstanbul, Kadıköy de faaliyet gösteren seyahat, tatil acentesi ve tur operatörü olmasıyla birlikte geniş çalışma ağı ve 48 şehirde bulunan 130'ü aşan ETS bünyesine bağlı acentenin yanı sıra, web sitesi, günümüz şartlarında herkesin vazgeçilmezi haline gelen internet üzerinden cep telefonlarında var olan mobil uygulama ve çağrı merkezi aracılığı ile ürünlerini dünyanın her noktasından ulaşım sağlayan ETS markası, Acente, Ulaşım, Rehberlik, Konaklama zincirini Türkiye'de deneyen ve başarılı olan bu alanda ilk defa kurma unvanına da sahiptir. Yurt içi ve yurt dışı destinasyonlar da, yerli ve yabancı turistlere satmış olduğu tur paketleri, tatil köyü ve şehir oteli rezervasyonları, uçak bileti, araç kiralama gibi ürünlerle hizmet veren marka, en çok yolcu taşıyan ilk 10 tur operatörü arasında 2014 senesi verilerine göre sektörün %56'lık pasta payını elinde barındırmıştır.

Ersoy Turistik Servisleri A.Ş kısa adı Etstur olan firmayı, 1991 yılında Türkiye'nin turizm cenneti olmasını gören Mehmet Ersoy ve Murat Ersoy tarafından paket tur ve otel konaklama hizmetleri vermek üzere kuruldu. Hızla büyüyen ETS markası, kısa sürede ihtiyaçlardan kaynaklı doğan sektörün diğer hizmet yelpazesine eklediği ürünler ve bünyesine kattığı markalar ile lider pozisyona geldi. Kuruluş yıllar içerisinde faaliyetlerine başladığı ve bu alanda tek bir merkezden yönetmek için bu başarılarını oluşturdukları, Etsgroup çatısı altında toplanan, Voyage Hotels, Odamax.com, Didimtur, Jetset, Maxx Royal Resorts, Ucuzabilet, Etsmice markaları ile turizmin ve Türkiye'nin tüm gereksinimleri olan, ulaşım, konaklama ve acentecilik zincirini ETS bünyesinde kurmuş oldu. Ets tur, ürün yelpazesi içinde yer alan kültür turu, yurt dışı paket ve münferit tur hizmetleri, cruise işletmeciliği, şehir oteli rezervasyonları, uçak bileti satışı, araç kiralama, kurumsal seyahat hizmetlerinin dışında eksik olan tatil köyü satış pazarında da yer almak istiyordu bu bağlamda 2001 yılında attığı adımla bünyesine kattığı Didim tur ile birlikte portföyünde oldukça geniş yer kaplayan, Türkiye'nin önde gelen tatil köylerinin satışını yapmaktadır.

Bakırköy Ets Otelleri

Bakırköy Ets Otel Yorum Nasıl Yapılır memnun kaldığımı belirtmek için nereye yazı yazacağım, Bakırköy Ets Otel yılbaşı şimdiden rezervasyon yapmak istiyorum o gün geldiğinde açıkta kalmak istemiyorum, Bakırköy Ets Otel Puan yüksek olanları görmek istiyorum 5 yıldız olan otelleri görmek istiyorum, Bakırköy Ets Otel Puanlama nasıl yapılıyor neye göre yapılıyor, Bakırköy Ets Otel Cadde Suite Otel nerede, Bakırköy Ets Otel Puanları hangi otelin kaç puan verilmiş görüp bakıp konaklama yapmak istediğim oteli seçmek istiyorum. İstanbul Bakırköy Ets otel sıralamasını göster,istanbul Bakırköy Ets Otelleri hangileri daha güzel, istanbul Bakırköy Ets Otelleri Fiyatları en uygun olanı bilmek istiyorum, istanbul Bakırköy Ets Otel Fiyat en ucuz fiyata göre sırala, istanbul Bakırköy Ets Otel Fiyatları en pahalıdan en ucuza dogru sırala, Bakırköy Otelleri Resimleri Ets görüp ona göre değerlendirme yapmalıyım,Bakırköy Otelleri Fotoğrafları Ets odanın tüm bilgilerine görmek hakkım, Bakırköy Ets Otelleri iletişimleri bilgileri telefon ve adres nasıl ulaşabilirim.

Bakırköy Otelleri Adresleri Ets cevizlik mahallesi istanbul caddesi no: 16 bakırköy / istanbul,Bakırköy Ets Otelleri iletişim telefonları, Bakırköy Ets Otelleri telefon numarası kaç cadde suit otelin, Bakırköy Ets Otelleri telefonları İstanbul caddesinde olan, Bakırköy Ets Otelleri sitesi Cadde Suite otelin nedir, Bakırköy Ets Otelleri fırsatları Cadde Suite otelin nelerdir, Bakırköy Ets Otelleri kampanya Cadde Suite otelin yararlanmak istiyorum, Bakırköy Ets Otelleri kampanyaları var mıdır? Cadde Suite Otelin, Bakırköy Ets Otelleri kayıt girişte yapıyorlar mı yoksa çıkarken mi, Bakırköy Ets Otelleri karşılaştırma Cadde Suite otelle diğer otelleri temizlik bakımından, Bakırköy Ets Otelleri kaydı araçların yapılıyor mu Cadde Suite Otelde, Bakırköy Ets Otelleri şikayet etmem gerekirse formu nereden bulacağım,Bakırköy Ets Otelleri zetinlik mahallesindeki Cadde Suite otel nerede, Bakırköy Ets Otelleri zuhuratbaba mahallesindeki Cadde Suite otele nasıl giderim, Bakırköy Ets Otelleri cevizlik mahallesindeki Cadde Suite otele gitmek istiyorum.

Etstur'un Türkiyede Başardığı Ülkeye Kattığı İlkler Sırasıyla 2002 Türkiye'de erken rezervasyon sistemini uygulayan ilk turizm şirketi. 2003 Seyahat sonrası, müşteri memnuniyetini ölçen ilk turizm şirketi. 2003 Turizm sektöründe online rezervasyon sistemini Türkiye'de uygulayan ilk şirket. 2006 Kendi müşterilerini "Gölge Müşteri Programı" ile tesis incelemelerine gönderen ve sonuçlarını değerlendiren tek turizm şirketi. 2006 Türkiye'de Acente Performans Sistemi'ni oluşturan ve seyahat acentelerini performanslarına göre denetleyen ilk turizm şirketi. 2006 Engelli misafirlere ihtiyaçları doğrultusunda hizmet veren tek tur operatörü firma. 2008 Bağımsız denetim firmalarıyla otel denetimi yapan tek firma. 2010 Erken rezervasyon iptal sigortasını Türkiye'de ilk kez uygulayan turizm şirketi. Etstur'un Başarılarına Dayanan Aldığı Ödüller 2019 Türkiye İtibar Endeksi Ödülleri, Türkiye’nin En İtibarlı Turizm Operatörü Markası Ödülü, 2018 QM Awards 2018 - Türkiye’nin En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü, Altın Örümcek Turizm ve Seyahat Kategorisinde Halkın Favorisi Ödülü, Altın Örümcek E-Ticaret Kategorisinde Üçüncülük Ödülü, Altın Örümcek Kurumsal Blog Kategorisinde Let’s Go Dergi ile İkincilik Ödülü, Marketing Türkiye Tur Operatörleri Kategorisinde En Cool Marka Ödülü, Social Media Awards Turkey - Seyahat ve Tur Şirketleri Kategorisi’nde Birincilik Ödülü, Türkiye İtibar Endeksi - Türkiye’nin En İtibarlı Tur Operatörü Markası Ödülü, Türkiye İtibar Endeksi – Bursa’nın En İtibarlı Markası Ödülü 2015 Kariyer.net 14. İnsana Saygı Ödülü, Capital Dergisi Türkiye'nin En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü, Capital Dergisi Türkiye'nin En Beğenilen Seyahat Acentesi, Altın Örümcek En İyi E-Ticaret Sitesi Birincilik Ödülü, Altın Örümcek En İyi Turizm ve Seyahat Sitesi Birincilik Ödülü, Kurumsal Blog Let’s Go Dergi ile Altın Örümcek En İyi Turizm ve Seyahat Sitesi İkincilik Ödülü ,En İyi Sosyal Medya Kampanyası Üçüncülük Ödülü 2014 Quality Management Awards - En İyi Yönetilen İç Pazar Tur Operatörü, Quality Management Awards - Turizm Yatırımcıları Kalite Yönetimi, Türkiye İtibar Endeksi – Turizm Sektörünün En İtibarlı Şirketi Ödülü 2013 Capital Dergisi Türkiye'nin En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü 2012 Capital Dergisi Türkiye'nin En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü 2011 S Kalite Ödülü 2010 Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma Ödülü, S Kalite Ödülü, Antalya Belediyesi Tourism Star Ödülü, Capital Dergisi Türkiye'nin En Beğenilen Turizm Şirketi Ödülü Günümüzde artık herşey internet üzerinden yapılıyor aklınıza ne gelirse ve turizmde bu durumda faydalanmıyor desek doğru söylemiş olmayız, size yardımcı olmak için internet üzerinden nasıl arama yapıyorlar konaklamak için veya otel aramada hangi kelimeleri yazıyorlar gelin bir göz atalım umarım bu paylaşım size yardımcı olacaktır.

Bakırköy Ets Otelleri istanbul caddesindeki Cadde Suite Otel kapı nosu kac, Bakırköy Ets Otelleri Cadde Suite Otel açık adresini öğrenmek istiyorum, Bakırköy Ets Otelleri butik Cadde Suite Otel tam olarak nerede,Bakırköy Ets Otelleri otelde ödeme yapabiliyor muyuz? Cadde Suite Otelde imkanımız varmı, Bakırköy Ets Otelleri oteller ödüllü Cadde Suite Otel hiç aldımı, Bakırköy Ets Otelleri otelleri öneriyoruz Cadde Suite Otel bunların içinde yer alıyor mu, Bakırköy Ets Otelleri oteller pansiyon Cadde Suite Otel bu gruba gidiyormu, Bakırköy Ets Otelleri oteller apart Cadde Suite Otel de kaç kişi kalabiliriz, Bakırköy Ets Otelleri suites Cadde Suite Otel kaç yıldızlı, Bakırköy Ets Otelleri fiyatları en uygun Cadde Suite Otel doğru mudur, Bakırköy Ets Otelleri fiyatları en ucuz Cadde Suite Otel doğru mudur, Bakırköy Ets Otelleri turlar Cadde Suite Otel bunların içindemi, Bakırköy Ets Otelleri turları Cadde Suite Otel kaç gün sürüyor, Bakırköy Ets Otelleri ofisleri yürüme mesafesi kaç metre, Bakırköy Ets Otelleri acente kaç tane var, Bakırköy Ets Otelleri sahibi kimdir hakkında bilgi almak istiyorum, Bakırköy Ets Otelleri indirim kodu Cadde Suite Otelde geçiyormu gibi aramalar insanlar internet üzerinden yaparak Ets ile çalışmanın keyfini çıkarabilir.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP