Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi

  • Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi 1985 yılında kurulduğundan bugüne Fuar Merkezi organizatörlüğü yapan farklı sektörleri barındıran bir firma olarak sektörde yer alıyor.Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi ülkemizde Fuarçılıkla uğraşan toplamda 17 şirket ile Fuarcılık sektöründe uluslararası standartlarda özverili ve güvenli bir hizmetvermeye Dünyanın yeniliklerine açık, teknolojiyi yakından takip eden Fuarcılık Sektörüyle günümüzde devam etmektedirler. Her daim günümüz şartlarına ayak uyduran Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi faaliyete geçtiği günden bu güne Fuara Katılan ziyaretcilere ve Katılımcılara, binlerce firmaya ev sahipliği yapmıştır. Alanında en iyisi olma yolunda ilerleyenBakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Fuar sektörüne yenilik ve teknolojiyi her daim kazandırmayı hedef etmiş katılımcılara ve ziyaretcilere bu yenilikleri yaşatmıştır.

Cnre Expo Fuar alanına Cadde Suite Otel uzaklığı araçla 5 veya 10 dakika uzaklıkta olup yürüme mesafesi Metrodan indiğinizde 5 dakika yürümemesafesindedir. Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi bulunduğu alanda 150.000 metre kare kapalı salon ve 120.000 metrekare açık alanı ile hizmette en iyisi olmayı hedefliyor.Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi 8 adet salonu ile ticaret dünyasında en üst seviyede Dünyamız standartlarına uyum sağlayarak değerli katılımcılarına olanak sağlıyor.

Ülkemizin iç ve dış ticaretine önemli ölçüde katkı sağlamayı görev edinen Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi her yıl 50 firmanın da üzerinde temsilcilerini bir araya getirmekte amacımız tüketiciyi üreticiyle buluşturmaktır felsefesini ticaret alanında sergilemektedir. Aynı zamanda Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi amacı; Türkiye'nin iç ve dış piyasadaki ticaret hacmine katkı sağlamak ve Firmalarımızın ve yabancı yatırımcıların Türkiye ye yatırım yapmalarını sağlamak adına üzerine düşeni yapmaktadır.Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Türkiye'de 35 yıllık tecrübesi ile milli sermayeli sektörün tek Fuar şirketidir.

Fuarcılık sektörünün genişlemesinde ve ilerlemesinde önemli rolü olan Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi ; Avrupa ve Anadolu Yakalarında gerek ulaşım yönünden gerekse Fuarın amaçladığı gelişmiş ve modern bir hizmet sunmakta ilk sıralardadır. Faaliyet gösterdiği her yıl uluaslararası sdandartlarda 50'den fazla üreticiye ev sahipliği yapmaktadır.Yılın her döneminde hizmet sunan Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi yaklaşık olarak 20.000 den fazla tüketici ve katılımcıyı misafir etmektedir. Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi 6.000.000 dan fazla tüketiciyle buluşmakta ve buluşturmaktadır. Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi ülkemizin turizm hazinesine olan katkı payı rakam olarak 1,5 milyar Dolarla ölçülebilir ki bu da bizim için oldukça önemlidir.

Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi her yıl düzenlediği etkinliklerde 500 kişiyi aşan bir ekip ile çalışırken aynı zamanda iki yüz bin kişiyede istihdam olmaktangurur duymaktayız. 150.000 metre kare sergi alanına sahip olmakla birlikte 7.500 araç kapasiteli dev bir otopark alanına sahiptir.Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Close Circuit teleVision yani Kapalı Devre Televizyon kameraları ile 365 gün 24 saat güvenlik sistemini sürdürmektedir.

Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi her yıl düzenli olarak belirli tarihlerde ;
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Ayakkabı ve Yan Sanayi Fuarı ,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Powdertech Expo ,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Uluslararası Mücevherat,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Saat ve Malzemeleri Fuarı,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Uluslararası Ev Tekstili Fuarı ,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Gıda ve İçecek Fuarı ,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Yatak,Yatak Ürünleri,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Teknolojileri Fuarı ,
Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Anne Bebek Çocuk Fuarı ve Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Uluslararası Kitap Fuarı olmakla birlikte yılda binlerce Fuar desteği sunmaktadır.

Cnr Expo Fuarcılık A.Ş. Pek çok alanda yenilikçi projeler üreten istanbul Cnr Expo Fuar A.Ş. sağlık, ulaşım ve doğal taş gibi sektörlerde fuar organizasyonları düzenlemekte, sektör ekonomilerine maksimum katkı sağlamayı temel hedef olarak görmektedir.

Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi

Fuarcılığın ülkemizde modern bir kimlik kazanması ve küresel vizyonda söz sahibi olması amacıyla 1985 yılından bu yana fuarcılık alanında hizmet veriyoruz. Cnre Expo Fuar alanına Cadde Suite Otel yaklaşık taksiyle geldiğinizde 10 dakika uzaklıkta olup, yürüme mesafesi olarakta 1 km mesafededir.Cnre Expo Fuar alanına Cadde Suite Otel araçla 5 dakikadır.

Türkiye'nin iç ve dış ticaretinin artırılması amacıyla 50'ın üzerinde sektörün temsilcilerini hedef pazar alıcılarıyla buluşturduğumuz fuarlarımız, her yıl binlerce katılımcıyı yüzbinlerce ziyaretçi ile bir araya getirmektedir. 150.000 m² kapalı ve 120.000m² açık alanı ve 8 salonuyla iş dünyasının tercihi CNREXPO, uluslararası standartlarda, fuarcılığın dünya normlarına uygun olarak tüm sektörlere hizmet veriyor.

Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Evteks, Avrasya Boat Show, IMOB, Aymod, Aysaf, Edt Expo ve Natural Stone gibi kendi kulvarlarında dünyaca ünlü Fuarların adresi konumundaki CNREXPO dünyasının yeniliklerini siz de keşfederek Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi ailesine katılın.Cnre Expo Fuar yakın taksi durağı hemen önünde olup Fuardan cıkdığınız anda özel araçınız yoksa taksi durağına yürüyerek gidebilirsiniz.

Cnre Expo Fuar yakın oteller dendiğinde, bakırköy meydana yakın olan Cadde Suite Otel ilk akla gelenlerdendir.Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi Avrasya'nın en büyük uluslararası fuar merkezi olmakla birlikte, Bakırköy Cnr Expo Fuar Merkezi, her türlü teknolojik araç ve sistemi destekleyecek enerji, ısıtma-soğutma, klima, telekomünikasyon, su, hava, basınçlı hava gereksinimlerini eksiksiz sağlayacak bir altyapı sunar. Cnre Expo Fuar yakın metro durağı uzaklı yürüyerek yaklaşık 10 dakika yürüme mesafesinde olup havaalanından Metro ya bindiginizde bir durak sonra Fuar alanında oluyorsunuz.

BİZE ULAŞIN WHATSAPP